^Powrót na góre

 • 1 Obrusy
  Obrusy plamoodporne dekoracyjne wykonane są z wysokiej jakości poliestru. Powłoka typu Teflon nie pozwala na wchłanianie płynów i chroni przed trwałym zabrudzeniem.
 • 2 Serwety dekoracyjne
  Serwety dekoracyjne to doskonały dodatek uzupełniający wystrój stołu.
 • 3 Obrusy
  Diament to wyjątkowy obrus dekorowany dżetami, wykonany jest z tkaniny poliestrowej o strukturze przypominającej len. Tkanina pokryta jest apreturą plamoodporną dzięki której obrus jest odporny na zabrudzenia.
 • 4 Ręczniki
  Komplety ręcznikowe, to zestawy dwóch, trzech i sześciu ręczników w różnych rozmiarach i kolorach z jednym spójnym motywem haftu. Cała rodzina może teraz korzystać z niepowtarzalnych, eleganckich i praktycznych ręczników z jednego kompletu.
 • 5 Sklep Internetowy
  Zakupy bez wychodzenia z domu. Link do naszego sklepu znajdziecie Państwo w prawym górnym rogu strony.

Logo

producent galanteri stołowej i okiennej

  

Obrus z Mereżką

Wykonane są z najlepszej tkaniny będącej imitacją lnu, a ich wykończenie to mereżka z listwą. Skład: 100% poliester. Charakteryzują się łatwością prasowania oraz dużą odpornością na pogniecenia. Wyjątkowo praktyczne w użytkowaniu. Doskonałe szycie i przecyzyjne wykończenie sprawiają, że obrusy wyglądają dostojnie i elegancko.

Obrusy wspaniale prezentują się zarówno w stylowych jak i w nowoczesnych wnętrzach, doskonale wkomponowując się w ich szlachetny i klasyczny wygląd.

Oferujemy obrusy w różnych wymiarach.

Istnieje możliwość wykonania obrusów o innych rozmiarach niż standardowe.

KOLORYSTYKA OBRUSÓW Z MEREŻKĄ

5 nacisnij 5 

 

 

TKANINY DEKORACYJNE

Copyright © 2013. AGMAR - producent galanteri stołowej i okiennej  Rights Reserved.